1 / 3
Cizmi vodootporni чизми поволно скоро нови
900 МКД
20.09.2021 17:07

Аеродром / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

36

Боја:

Црна

Prodavam Cizmi za deca vodootpirni skoro novi mnogu malku noseni.
Cena povolna i extra cena za 2-ta para.

Broj 36 i dvara para

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Novo Lisice
Потврден огласувач
071346600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам