1 / 12
Svetla za velosiped
600 МКД
27.03.2021 18:56

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

26 "

Svetla za velosiped
Cravit
Vdo
Sigma
Bitwin
I drugi germanski bredovi so usb polnenje i na baterii cena od 350 do 600den i 1000den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Delovi oprema za velosipedi

123456 МКД

Polovni gumi schwarble maxxis

12345 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам