1 / 5
Se prodava Rover 75
1 €
08.06.2021 20:46

Радовиш / Радовиш

Марка:

Rover

Модел:

75

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana do 19.11.2021 ima dva para gumi, obnoveni tapacirite na site vrati i plafonot, ne uvezuvana so realni kilometri...

POVEKJE INFO NA BROJOT
070949879 Vance

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
072400615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам