1 / 5
Motor za opel vectra B 1.8 benzin
1 €
24.05.2021 00:43

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava motor za opel vectra b 1.8 benzin 1998 god 16ventili
Promeneto e :
* Rebrast kais nov
* Zategaci novi
* Vodna pumpa nova
So motorot sleduva gratis novo ulje sami da si go promenite
Motorot e 100% ispraven
Motoror e komet so se menjac anlaser i alteranator moze i oddelno
Poveke info 078222497

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
078222497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам