1 / 12
Cityview apartment ohrid
30 €
04.05.2023 19:55

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

40 m²

Број на соби:

2

Греење:

Струја

Наместена:

Да

***Апартмани Cityview Охрид***
***ПРОМОТИВНО***
🥰✨🎀Претстојните денови поминете ги во нашите апартмани кои се опкружени со зеленило и природа од националниот парк Галичица, дополнето со прекрасен поглед на Охрид и Охридското езеро. Придобивки кои обезбедуваат незаборавен престој кој е во допир со природата.
Опуштете се и уживајте во незаборавните моментите поминати во рекреација и романтика. 🤩🍀🥂 ☺️🥰
▪️Искористете ја оваа понуда , резервирајќи го вашето бегство од секојдневието❗❗❗
Бидете дел од новите комплетно наместени апартмани со прекрасен поглед на Охрид и охридското езеро. 📍
Апартманите се климатизирани, со ТВ, Wi-fi, со сопствен паркинг и НАЈВАЖНО по многу пристапни цени.
Јавете се на 077 854 758/ 077 815 549 , резервирајте на време.
🌞Ве очекуваме!

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Jordan
Потврден огласувач
077854758
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам