1 / 10
Se prodava plac so dve markici vo s. Celopeci
10 €
12.04.2021 22:26

Кичево

Квадратура:

2300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava urbaniziran plac vo s. Celopeci so pristapen pat sprovedena vodovodna mreza, a so samata gradezna markica ke ima i struja. Placot e ograden i moze da se deli na dve polovini. Cena 10e m2

Povekje informacii na tel 070-318-320 Vlatko

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Plac na regionalen pat za Prilep

1 €

Se prodava plac za kukja vo Drugovo

20 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам