1 / 11
Honda Prelude 1994 2.2 136kw vtec 4ws
1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.03.2021 08:59

Градско / Велес

Марка:

Honda

Модел:

Prelude

Година:

1994

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

136 kw / 185 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava ili zamenuva Honda Prelude 2.2 136kw ( 185 ks) vtec 4 ws. Kolata e vo odlicna kondicija, redovno odrzavana

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Goran
Потврден огласувач
078274141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам