1 / 4
Се продава куќа
1 €
19.06.2022 10:01

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

37 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на реновирање:

2013

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Mirce Acev

Спрат од куќа приземје
Кпнтакт Viber +447427740683

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
447427740683
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам