1 / 1
Компјутер и масичка
9.000 МКД
28.03.2021 20:23

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

12 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

SSD

Компјутер поволен со рамен монитор и widows7 + масичка

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

////
152 br 14a
Потврден огласувач
070713139
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам