1 / 7
Beta 300rr 2t
4.200 €
12.04.2021 13:00

Гостивар / Гостивар

Марка:

Beta

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2014

Модел:

300 rr

Километри:

5000

Beta 300rr
2014 tip top pali vozi
Donesed od ch so site dokumenti ima ch kniska moze i da se carinas
Delovi rezervi
Kluc
Auspug
Maski komplet crni
Smingavaci
Cover back
Plastika za tabla
Racki
Kosnici
Sedista

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Egzon
Потврден огласувач
072633332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам