1 / 1
Canon MPC190 All in one...
2.000 МКД
04.03.2022 11:37

Скопје Центар / Скопје

Odlicen printer za domasno ili kancelarisko koristenje, vo boja i crno bel. Koristi evtini toneri, bez mana raboti.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Фотокопири

Се продава од:

...
Потврден огласувач
075 421808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам