1 / 9
Se prodava kukja vo selo Dolno Sedlarce
120.000 €
04.09.2021 11:16

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

277 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

1870 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

🏘️Se prodava kukja vo selo Dolno Sedlarce.⁣

Kukjata se sostoi od podrum, prizemje i potkrovje. ⁣

Podrumot ima vkupna površina od 34m2, prizemjeto ima vkupna površina od 117m2 so 1 salon, 1 toalet i 1 ostava i potkrovjeto ima vkupna površina od 126m2 so tri sobi, 1 toalet i 1 terasa.⁣

Dvornoto mesto ima površina 1870m2, dodeka vkupnata površina na celata parcela iznesuva 2000m2.⁣

💶Cena: 120.000 evra.⁣

Za povekje informacii, obratete se na:⁣

☎️Filip 077641410⁣

☎️Stefani 071345955⁣

👩‍💻Šifra: 01-43/21

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja na ul. Goce Delčev vo Tetovo

180000 €

Se prodava namestena kukja vo Tetovo - Mala Rečica

300000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам