1 / 1
Се продава земјиште
2 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.08.2022 22:18

Берово / Берово

Квадратура:

2985 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава земјиште 2985 м2
Берово вон град , место викано Широк Дол Абланица
катастарска парцела 4540

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Дејан
Потврден огласувач
070619258
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам