1 / 4
Се продава земјиште - парцели
10 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.08.2022 22:18

Берово / Берово

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава земјиште - парцели
катастарска општина Берово / Абланица
парцела бр.7811 - 385 м2 (сопственост)
парцела бр.7813 - 136 м2 (сопственост)
парцела бр.7812 (сосопственост од 1074 м2) или 268 м2
парцела бр.2736 (сосопственост од 926 м2) или 231 м2
Сите парцели граничат една со друга

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Дејан
Потврден огласувач
070619258
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам