1 / 1
TRAFO TRANSFORMATOR TRANSFORMATORI TOROID TORUSNO proveri
По Договор
29.03.2021 10:32

Куманово / Куманово

NE VRSAM NABAVKA
SITE SE FABRICKI
12 VOLTI OD 20 VATI DO 100
24 VOLTI OD 30 DO 150 VATI
RAZNI ZA POJACALA

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Tehnika
Потврден огласувач
078252858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам