1 / 5
Liffan skuter 125cc
1.250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.03.2021 13:29

Кичево

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2009

Модел:

Liffan 125cc

Километри:

5000

Liffan 2009god 125cc 7.300km pominati bez mana .

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Fici
Потврден огласувач
070315969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам