Se prodava dukjan vo Kicevo/Llameli
47.000 €
Цената не е фиксна
29.03.2021 13:38

Кичево

Квадратура:

39 m²

Спрат:

1

Греење:

Нема

Se prodava dukjan renoviran vo blizina na Bulevard Osloboduvanje, potocno bllokot na Lameli,Kicevo.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Fici
Потврден огласувач
070315969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам