1 / 12
Издавам дукан во строг Центар на Штип 60м2+15м2 магацин
111 €
14.05.2021 14:57

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

SE IZDAVA dukan na NAJ atraktivna lokacija vo centar na STIP. Nasproti NAMATA i Sqer caffe. Ul.Vanco Prke - ednosmernata.
▪️60m2 + 15m2 magacinski prostor pod dukanot.
▪️Dukanot e so 2 vleza (napred vo centar i nazad vo park-parking). Do dukanot ima parking.
▪️Kompletno renoviran.. wc, golem izlog + prostor za vasa reklama!!
▪️klima 5.5kw (ladenje i greenje)
⚠️sloboden od 01.05.21⚠️
⚠️dogovor na min.1god ⚠️
📲Info na 070 210 219 💬
🗯 cena po dogovor 🗯

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

MeDITeRAN - TravelSeviceS
info@mediteran.mk
Потврден огласувач
070210219
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам