1 / 3
Тросед и двосед
10.000 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.11.2022 18:47

Карпош / Скопје

Одлично сочувани,
Од кои троседот е со механизам за пуштање и двосед без.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Андреј
Потврден огласувач
075442217
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам