1 / 2
ROTEL rb 930 bx
100 €
110 €
19.11.2022 22:08

Охрид / Охрид

Izlezno pojcalo 2x30 . Moze i mono (bridge) 1x90w. Socuvano ispravno. ILI KUPUVAM ISTO TAKVO !!!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Saso Georgiev
Потврден огласувач
078407508
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам