Naddušek Dormeo 200*140
3.000 МКД
Цената е фиксна
04.05.2022 09:04

Кисела Вода / Скопје

Se prodava dormeo naddušek 200*140, koristen samo ednaš na kampuvanje.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Александра
Потврден огласувач
071310355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам