1 / 1
Rakija
120 МКД
11.01.2022 20:00

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Domashna cista rakija, 50 stepeni bela i zolta. 120 denari za litar.300 denari za prepek 45,46 stepeni stoena vo dabovo bure. Prakjam i po kargo. Moze proba vo sekoe vreme.

Категорија: Останато

Се продава од:

Mitko
Потврден огласувач
072250081
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам