1 / 2
ASICS GEL Original !!!
900 МКД
17.12.2022 14:43

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

<40

Боја:

Црна

*********** P R O D A D E N I ************

Se prodavaat original patiki ASICS Gel, so golemina br.39(24,5cm).
Patikite se doneseni od stranstvo, i se odlicno socuvani, udobni i lesni, so gel potpora vo gjonot.

Cena...........900 den

Tel.077 75 27 75
( Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

NIKE Zoom KD9 - Original !!!

1300 МКД

SKECHERS Summit -NOVI Original !!!

1800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам