1 / 1
JBL Charge 3+
650 МКД
30.03.2021 10:41

Чаир / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

🔴JBL Charge 3+🔴

✅Преносен водоотпорен безжичен Bluetooth звучник.
✅Altoparlant me Bluetooth rezistent ndaj ujit.
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

T5 Wireless Bluetooth Speaker

400 МКД

Genius SW-2.1 375 2.1 - Стерео мултимедија систем за звучниц

1690 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам