1 / 6
Aparati (Dispanzeri) za Ladna i Topla Voda
3.490 МКД
03.11.2021 13:22

Струмица / Струмица

Aparati (Dispanzeri) za Ladna i Topla Voda
Najgolem izbor-Najdobri ceni
Ceni pocnuvajki od 3.490 den.
Prakame po kargo-Dostava niz cela Makedonija.

Isto taka vrshime i dostava na voda vo 10L tubi vo nepovratna ambalaza (samo za Jugoistocen reon Radovish, Strumica, Dojran, Gevgelija, Valandovo, Bogdanci)
Poveke informacii na tel. ili viber
071-343-101

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

koka
Потврден огласувач
071343101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам