1 / 8
Se prodava parcela vo Tetovo naselba Drenovec
40.000 €
08.07.2021 08:54

Тетово / Тетово

Квадратура:

830 m²

Тип на земјиште:

Градежно

🌄Se prodava parcela vo Tetovo naselba Drenovec.⁣

Vkupna kvadratura na placot iznesuva 830m2.⁣

🚰💡🛣️Do samata parcela ima voda i struja i istata izleguva na pat.⁣

💶Cena: 40.000 evra⁣

Za povekje informacii, obratete se na:⁣

☎️Filip 07641410⁣

☎️Stefani 071345955⁣

👩‍💻Šifra: 05-31/21

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Niva od 4997m2 vo selo Fališe

50 €

Parcela so pogled kon ezero vo s.Orovnik - Ohrid

35000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам