1 / 7
VELOSIPED ROG LJUBLJANA
3.000 МКД
Цената не е фиксна
25.06.2021 14:11

Берово / Берово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

se prodava velosiped rog ljubljana vo ispravna sostojba

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
076345990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам