1 / 4
CELICNI BANDAZI 14"
2.000 МКД
Цената не е фиксна
08.06.2021 08:20

Берово / Берово

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

5.5J

Дијаметар:

14

Дијаметар на дупка:

Останато

Број на дупки:

Со 4 дупки

se prodavaat celicni bandazi 14" bez gumi odgovaraat za poveke vozila opel golf i dr.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
076345990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам