1 / 3
Madhouse urban snowboard 151cm.
6.000 МКД
30.03.2021 18:57

Тетово / Тетово

Не е многу користен, добро зачуван. Бордот е идеален за почетници.

Можна е замена за борд 145-147cm.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава / Можна е замена од:

...
Потврден огласувач
078367157
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам