1 / 7
КУЌАТА СЕ ПРОДАВА - ЗАМЕНУВА - ИНВЕСТИТОР ЗА ГРАДБА
79.999 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
29.09.2022 20:38

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

265 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

pirinska br. 25 Kicevo naselba Karpus

Куќата е со вкупна површина 265 м² со доградба по урбанистички план П+2+П 11 м x 16m вцртан објект.
Можен инвеститор за градба на зграда со компезација на станови со површина до 150m² со можност и моја доплата...
Цена за компезација по договор и време на градба до2025 г. САМО ЗА СЕРИОЗЕН ИНВЕСТИТОР. Поздрав

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Сашо Кузманоски
Потврден огласувач
070661559
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам