1 / 10
SE PRODAVA KUKJA VO S.KNEZJE SVETI NIKOLE
45.000 €
30.03.2021 20:24

Свети Николе / Свети Николе

Број на соби:

4,5

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2011

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

S.Knezje Sveti Nikole

Kukjata e nova gradba,120 kvadrati,ima plus hangar okolu 120 kvadrati cvrsta gradba
Za povekje informacii javete se na broevite
078-383-450
071-383-317

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Laze
Потврден огласувач
078383450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам