1 / 12
BMW X1 118 d. X DRIVE 143 ks. 2011 g
10.500 €
23.03.2023 06:57

Делчево / Делчево

Марка:

BMW

Модел:

X 1

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW X1 118 d. X DRIVE 143 ks. 2011 god. So Navigacija I so mnogu oprema I mnogu socuvano. Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам