1 / 1
Сметководствени Услуги (+Website)
3.750 МКД
Цената не е фиксна
26.04.2021 08:41

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Комплетни Сметководствени Услуги за мали и средни фирми со вклучен бесплатен вебсјат.

Идеална понуда за претставување на вашиот бизнис пред се побројната интернет публика.

Основната понуда на сметководствени услуги вклучува финансиско книговодство, пресметка на плати, даночни пријави, годишна сметка и сл. и истата е надополнета со едноставен и функционален вебсајт.

За да добиете конечна цена потребно е да побарате изготвување на понуда.

Услугата е овозможена на повеќе локации во Скопје во зависност од локацијата и на клиентот.

Повеќе за понудата на level.mk

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Се продава од: Претпријатие

Аце
Потврден огласувач
075737703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам