1 / 1
USLUGA ZA PAZARENjE OD DOMA
100 МКД
10.04.2021 13:14

Битола / Битола

Od sega pazarete brzo,lesno I bezbedno bez cekanje vo redici,bez maski,baranje parking mesto.So samo edno javuvanje naracajte se sto ke posakate na 079 289 610.

Категорија: Услуги, Сервисери / Останато

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
70818060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам