Овластување А
100 МКД
08.03.2022 11:16

Аеродром / Скопје

Категорија:

Машинство

Пол:

Машко

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Маш. инженер со А овластувања за:Надзор,Изведба и Проектирање бара дополнителна работа.Изработка на работилнички цртежи по урнек или нова конструкцијамсклопни цртежи.
Моб: 076636420

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

H.T
Потврден огласувач
076636420
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам