1 / 7
Bananski kutii / Банански кутии
40 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.03.2021 09:15

Свети Николе / Свети Николе

Се продаваат банански кутии на големо / мало , цена на една кутија е 40 ден. во зависност од бројот на земени кутии ќе се направи финална цена.
Телефонски број: 078 - 418 - 905

Категорија: Останато

Се продава од:

Аритон Тодосов
Потврден огласувач
078418905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам