1 / 2
Nadlaktica za aparat za pritisok
580 МКД
22.03.2022 11:33

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Se prodava Nova nadlaktica za aparat za pritisok

Zvonete na ovoj broj tel. 071214560

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарат за мерење притисок

Се продава од:

xxxxx
Потврден огласувач
076206855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам