1 / 12
TWINS house-Se PRODAVA KUKJA od 467m2 kaj TETOVCANKA
255.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.07.2022 09:22

Тетово / Тетово

Број на соби:

10

Квадратура:

280 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

187 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2005

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Vo blizina na TETOVCANKA

Se PRODAVA Kukja od 467m2 vo blizina na
Zito-market (bivsa Tetovcanka).

Kukjata e na 2sprata + podrum.
--------------------------------------------------------------------
Vkupno ima >>> 2*110m2 sekoj sprat
+ 60m2 podrum
+187m2 dvor
= 467m2 po Imoten list.
--------------------------------------------------------------------

Kukjata e vo odlicna sostojba i e so cist imoten list.

<< Ima prostor za mal dogovor okolu cenata >>

Za poveke informacii :

E-MAIL > twins.house.re@gmail.com
TEL : 070/240-559 ,078/240-558

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

TWINS house-Agencija za nedviznosti-TETOVO
Потврден огласувач
070/240-559
078/240-558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам