1 / 8
TWINS house- Se PRODAVA PLAC od 4279m2 vo m.KLJUKOVO
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.07.2022 09:21

Тетово / Тетово

Квадратура:

4279 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se PRODAVA plac od 4279m2 vo mesto KLJUKOVO.

Do placot ima sprovedeno struja i voda.

Pogoden za izgradba na bilo kakov deloven objekt.
------------------------------------------------------------------
Vo sostav na istiot ima parcela od 2446m2 isto taka na prodazba so sto se dobiva povrsina od 6725m2.
-------------------------------------------------------------------
>>>>> Cenata e 80 evra za m2 <<<<<
-------------------------------------------------------------------

Za poveke informacii :

E-MAIL > twins.house.re@gmail.com
TEL: 070/240-559 , 078/240-558

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

TWINS house-Agencija za nedviznosti-TETOVO
Потврден огласувач
070/240-559
078/240-558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам