1 / 7
Се продава плац
60 €
Цената е фиксна
27.01.2023 19:55

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац од 300 квадрати ,со приклучок на вода,маркица за градба ,канализација и струја има до самиот плац. Улица " Александар Туринџев" ( на километар од главен пат Охрид -Битола 15 -ти Корпус)
За подетални информации на 075366804
Мирче

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mirce
Потврден огласувач
075366804
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам