1 / 7
Shevrolet captiva 2.0 4x4
4.900 €
31.03.2021 17:12

Велес / Велес

Марка:

Chevrolet

Модел:

Captiva

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Shevrolet captiva 2.0 4x4 automatik
Winter mode
Senzori na svetla
Avtomacki retrovizori

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Tose Spirkoski
Потврден огласувач
078413900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам