1 / 1
Se kupuva stan
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.03.2021 18:47

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Нема

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Baram trosoben stan na 2 ili 3 sprat, juzen ili zapaden.
Cena okolu 40.000 €
Irena 077927043

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Irena
Потврден огласувач
077927043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам