1 / 3
Професионален тостер
9.000 МКД
31.03.2021 21:41

Карпош / Скопје

Продавам професионален тостер погоден за сендвичара, ресторан.
Одлично сочуван, одржуван и функционален. Може да послужи и како скара, со канистер за истекување на маслото.
Контакт: Зоран 077-612-434

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Тостери

Се продава од:

Blagica
Потврден огласувач
+38977964843
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам