1 / 7
Svetla za na zid,lusteri
200 МКД
01.04.2021 13:13

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Slika 1 i 2 ima samo edno svetlo cena 200.Slika 3 i 4 ima svetla 6 komada cena za edno 200,za site sest cena 900.Slika 5 i 6 ima svetla 4 komada i ima moznost so povise vrsti caski.Cena za edno svetlo 200 den.Slika 7 ima dve svetla,cena za edno e 200 den.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Ѕидни лампи

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
077521208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам