1 / 3
Kawasaki Kx450f
3.500 €
31.03.2021 22:12

Кичево

Марка:

Kawasaki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2015

Модел:

Kx450

Kawasaki Kx450f
Mnogu socuvan malku vozen kako nov vredi da se vidi
Tel:078320574

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам