1 / 3
Lenovo ThinkPad T440 Ultrabook Intel Core i5 (4th Gen)
300 €
21.01.2023 13:47

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Se prodava skoro nov laptop Lenovo ThinkPad T440 Ultrabook 14'' slim displej,Intel HD 4400 Graphics,Intel Core i5 (4th Gen), 8 gb ram (up to 16 gb), lesen i tenok ultrabook, biznis laptop.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам