1 / 7
Ford Turneo
2.300 €
07.05.2021 16:10

Јегуновце / Тетово

Kombeto e so full oprema,se gleda na samite sliki.Koj e zainteresiran moze da go vidi i da se uveri.Informacii na broevite:070531961,078200986

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Sinisa
Потврден огласувач
078200986
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам