1 / 2
Pecka na struja
3.000 МКД
Цената е фиксна
01.04.2021 07:48

Прилеп / Прилеп

Se prodava 4.5 kw pecka na struja vo dobra funkcija vo prilep

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Се продава од:

Jane
Потврден огласувач
070244118
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам