1 / 5
Lifan V250B
1 €
27.04.2021 16:26

Карпош / Скопје

Марка:

Останати марки

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2000

Модел:

Lifan V250B

Се продава мотор Lifan V250B

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Спасе
Потврден огласувач
075655808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам