Izdavam Soba
1 €
01.04.2021 11:29

Битола / Битола

Квадратура:

15 m²

Спрат:

1

Греење:

Друго

Izdavam Soba cena po dogovor na Telefon

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
079202958
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам